Copacabana latino party

Út, 14/08/2012 - 15:35 -- mario
Datum konání: 
17/08/2012 - 21:0018/08/2012 - 05:30
salsa akce

V pátek 17. srpna 2012 vám zprostředkujeme opravdovou chuť Latinské Ameriky v Praze. Přijďte si užít latinskou hudbu a tanec, jídlo a drinky v tuto horkou noc! Poznáte skutečnou atmosféru Latinské Ameriky!

PROGRAM

DJs Marcos Nery, Diva Noxx a Komandante vám nabídnou širokou škálu latinských hudebních stylů k protančení celé noci: Salsa, Samba, Bachata, Funk, Afro, Axe, Reggeaton a Electro house. DJs budou doprovázeni živými bubeníky a tanečními vystoupeními. Živá kapela Santy y su Marabu vás přenese do Havany s jejich energizující, rytmicky bohatou a melodickou hudbou. K nabídce budou speciální koktejly a jihoamerická vína, doutníky a občerstvení, mimoto bude místo vyzdobeno v latinském duchu. Máme pro vás také několik překvapení! Na párty vás přivítá náš hudební host Diva Noxx a prvních 500 hostů obdrží drink Cachaca Ypioca!

MÍSTO A ČAS
Taneční událost se bude konat na velmi zvláštním místě v klubu Temple Club, přímo v centru Prahy. Jak název napovídá, skutečně se jedná o bývalý kostel, který byl upraven v moderní klub, čímž se jedná o jedinečné místo. Adresa klubu je Michalská 27, Praha 1, hned za Staroměstským náměstím, pár minut pěšky od stanice metra Můstek a Staroměstská. Dveře se otevřou ve 21 hodin večer a noc bude pokračovat do 5 hodin ráno.
DRESS CODE Vyjádři sám sebe!!!

VSTUPENKY
Základní vstupné je za pouhých 200 Kč ♔VIP vstupné♔ je za 950 Kč a zahrnuje: ★ vstup do VIP místnosti s vlastním barem ★ uvítací drink ★ výhled z balkónu na scénu a taneční parket ★ ochutnávku vín ★ latinskoamerické občerstvení ★ kubánské doutníky Počet VIP vstupenek je omezený na 250, pokud si chcete lístek rezervovat, pošlete email na info@pragueunlimited.com. Pokud si lístek rezervujete, získáte slevu 100 Kč!

Základní a VIP vstupenky budou k dispozici na pokladně klubu Temple Club 17. srpna od 21 hod. Organizátoři: Prague Unlimited www.pragueunlimited.cz Acentos www.acentos.cz Partneři: Bandidos www.bandidos.cz Ypioca www.bartida.cz Temple Club www.templeclub.cz Prague Pride www.praguepride.com

Galerie: 
typ akce: